TechbeltProduktyDopravní pásy

Modulární pásy

Modulární pásy jsou určeny převážně k přepravě kusových výrobků různých vlastností především tam, kde je třeba zvýšená odolnost pásu vůči vyšším teplotám nebo vůči mechanickému poškození. Jsou vhodné jak k samostatnému použití, tak pro zástavbu do větších dopravních celků, popř. výrobních a montážních linek. Konstrukce dopravníků umožňuje řešit několik tvarových úseků linky (zatáčky, lomené úseky apod.) skrze jeden pohon. Nejčastěji používáme pásy firmy ScanBelt A/S.

Rádi Vám však pomůžeme s výběrem vhodného typu modulárního pásu od jiného výrobce.

Uni-chains

Nové standardy v technologii modulárních pásů. Tyto pásy jsou dokonalým řešením pro kombinaci přímého a rádiusového chodu v jedné dopravní aplikaci.

Spolu s unikátním bezčepovým rádiusovým pásem uni Flex ONE s těsným poloměrem ohybu nabízíme nejlepší řešení pro většinu spirálových systémů v sušárenských, kontrolních, chladírenských a mrazírenských provozech.

Široký rozsah rovných plastových modulárních pásů uni-chains nabízí osvědčená řešení v automobilových, potravinářských (pekárny, masozpracující a drůbežářský průmysl, občerstvení, zelenina) a balírenských provozech.

  • Jednoduché skládání a spojování modulů.
  • Variabilita a kombinace různých možností.
  • Přímá, rádiusová, spirálová doprava.
  • Robustní konstrukce a dlouhá životnost.