TechbeltProdukty

Kryty dopravníků

V nabídce naší firmy máme kryty dopravníků dvou provedení, plechové pozinkované „Achenbach" a sklolaminátové.

Rozměry krytů

Tabulka velikostí

Standardní kryty „ACHENBACH"

Klasický nejpoužívanější kryt – plný oblouk. Dodáván v 11 standardních rozměrech pro každý druh konstrukce pásového dopravníku. Standardní výrobek.

  • rozměry odpovídají normovaným šířkám ocelové konstrukce dopravníků. Kryty standardní jsou snadno a rychle odnímatelné, což umožňují jednoduché rychloupínací systémy, které dodáváme vyrobené výhradně z nerezové oceli.

Vyšší komfort představují různé systémy přístupů k dopravníku bez demontáže krytů -jsou to kryty s inspekčním otvorem, odnímatelnými díly, s výřezem, segmentové kryty, nejnověji pak systémy posuvných částí (ASS -HaubeR , Europ. Patent), které doplní standardní plné kryty.

  • jsou světově nejrozšířenějším krytovacím systémem
  • největší výhodou je mnoho nerezových úchytných a rychloupínacích systémů pro bezpečné upevnění krytů a snadnou demontáž či otevírání
  • zásadní výhodou je možnost dodávky jakýchkoliv = atypických a mimořádně velkých " JUMBO" krytů podle nákresů a požadavku zákazníka, včetně krátko obloukových , segmentových nebo " košíkových krytů".

(ASS -Haube® , Europ. Patent), které doplní standardní plné kryty.

Vlnitý plech – profil vlny 27 / 100 mm
( další profily vln dle potřeb zákazníka : 18 / 76 mm., 27/111 mm., 42/16 mm).

Sklolaminátové kryty

Standardní kryty „Sklolaminátové" jsou dodávány v základních barvách modré a šedé, případně dle přání zákazníka ve tvaru hladkého oblouku zakončeném na krajích vlnou pro přeložení. Dodáván v 11 standardních rozměrech pro každý druh konstrukce pásového dopravníku. Standardní výrobek – rozměry odpovídají normovaným šířkám ocelové konstrukce dopravníků. Výhodou sklolaminátových krytů je hmotnost o 40% nižší než v případě plechových a také velmi hladký povrch barevného laminátu, na kterém neulpívá sníh.

Kryty standardní jsou snadno a rychle odnímatelné, což umožňují jednoduché rychloupínací systémy, které dodáváme vyrobené výhradně z nerezové oceli.

Kryty dopravníků „ACHENBACH"