TechbeltProdukty

Pryže, polyuretany, plasty

Zabýváme se prodejem a nánosem technických pryží a polyuretanů na dopravní zařízení jako jsou : skluzy ,násypky, válce, plechy , různé druhy součástek a výrobou produktů z lisované pryže. Tvrdost a barvu jsme schopni přizpůsobit dle potřeb zákazníka. Nánosy samotné, provádíme tepelnou vulkanizací, lisováním ve formách a lepením za studena.

Jedná se o profilové i hladké pryže a polyuretany s CN (VKS vrstvou – tenká vrstna na spodní straně pryžové desky, která slouží k ideálnímu přilnutí k lepenému podkladu) nebo bez ní, které slouží na pogumování hnacích, vratných i převáděcích válců, či násypek. Dále hladkých pryží určených pro utěsnění násypek a bočních vedení. Vyrábí se v šířkách 1400 mm, 1800 mm a 2000 mm, v síle 6, 8, 10, 12, 15, 20, 25, 30, 35 a 40 mm, v balení po 10 nebo 25m.

Veškeré nabízené produkty jsme schopni nainstalovat přímo u zákazníka. Cenu Vám rádi sdělíme na základě přesného zadání.

Polyuretany se vyznačují vysokou oděruvzdorností a houževnatostí, při velké pevnosti v dalším trhání a příznivou pružností. Vlastnosti materiálů lze měnit dle přání zákazníka např. tvrdost od 25 do 98 ShA, lze snadno měnit barvu nebo připravit některé konstrukční dílce tvrdosti např. 80 ShD atd. Dobré vlastnosti se projeví především při dynamickém zatížení. Časté použití- Pojezdová a podávací kola, bandáže kol pro manipulační techniku, válec, přítlačné a podávací kladky, sekací válce, stírací lišty, břity, pružiny, kroužky, poplastování skluzů a dopadů abrazivních materiálů, polyuretanová síta, polotovary pro strojní obrábění, sekací kláty pro masný průmysl atd.

Pryže

  • mikroporezní pryže
  • olejivzdorné pryže
  • pryže odolné povětrnostním vlivům a teplotám
  • pryže pro mechanické namáhání
  • pryže s atestem FDA
  • silikonové pryže
  • desky z recyklované pryže Pro bližší informace si stáhněte dokument níže..

Plasty PE 1000 UHMW, PE 500 UHMW

Tento typ patří do skupiny plastů s ultravysokým polymeračním stupněm a jeho struktura je tvořena uhlovodíkovými řetězci s velkou ohebností vazeb. V důsledku toho pak vznikají sítě v nadmolekulární struktuře, které tomuto plastu dodávají vysokou odolnost vůči otěru a opotřebení, vysokou rázovou a vrubovou houževnatost, vysokou pevnost, nízký součinitel tření, vysoká elektrická pevnost, nízká tepelná a elektrická vodivost. Dále vysoká chemická odolnost vůči většině chemických sloučenin, zejména kyselinám a zásadám, polárním organickým rozpouštědlům a elektrolytům. UHMW-PE je hygienicky nezávadný (platí pouze pro bílou barvu) a má nízkou hustotu – je lehčí než voda. Nejčastějšími aplikacemi jsou pak vysekávací podložky, vodící lišty, vymezovací a tlumící elementy, kolečka odvalovacích drah, vyložení násypek a skluzů proti lepivosti apod. Dodáváme i desky do s FDA certifikátem.

Polyuretany typu Kryptane®

Tyto polyuretany jsou vhodné pro vyložení různých míst přesypů, násypek, vibračních podavačů, šneků a redlerových koryt včetně řetězů. Vynikají výbornou otěruvzdorností 10-40mm3, běžně používané polyuretany disponují cca 75mm3. Pro bližší informace si stáhněte dokument níže..