TechbeltAEROTEC

Aerotec® 4000 ml kondicionér

METAL CONDITIONER - AEROTEC® je možne použivat do nových i starších motorů včetně ostatnich mechanismů bez ohledu na jejich staři a stupeň opotřebeni. 

AEROTEC® radikálně zmenšuje tření , neobsahuje teflon ani žádné stálé částice, které tvoří ochrannou vrstvu na dvou spolupracujících plochách kovů, redukuje teploty, prodlužuje vlastní využití strojů v práci v nejtěžších pracovních podmínkách. 

AEROTEC® je mísitelný s naftou, olejem, syntetickými i minerálními oleji i jinými mazivy. Tvoří chemickou vysoce odolnou bariéru, která účinně brání vzniku koroze, usazenin a zplodin při napalování karbonů. Lze pozorovat, že AEROTEC proniká přímo do povrchu mikrokovu, kde se přímo spojuje a s ním vytváří novou povrchovou odporovou vrstvu vůči třecím plochám. 

AEROTEC® dokáže plně ochránit všechny motory před tak zvaným suchým startem. Molekulární povrch zabraňuje korozi i když se do oleje dostane slaná mořská voda. 

AEROTEC® trvale zachovává své vlastnosti i v extrémních podmínkách. 

Kde použít AEROTEC® 
v domácnosti, dílně, u automobilů, motocyklů, lodí, ve strojní výrobě, na pracovní mechanismy, zahradní techniku, kompresory, čerpadla, sportovní nářadí a jiné...

Co umí AEROTEC®
Snižuje: Zvyšuje:
tření životnost součástí
teplotu odolnost převodů
hlučnost ochranu proti korozi
spotřebu paliva životnost a výkon strojů
korozi bezpečnost
energetickou náročnost